Inloggen
Winkelmandje

Switches/Bridges

Prijs
tot
Prijs filteren
Merken
Filter
Pagina 1 van 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Weergave:
Sorteren:
DELL 10GbE SFP+ LRM

DELL 10GbE SFP+ LRM

Wordt verwacht op 11-06-2019
387,54 320,28 Excl. BTW
DELL 1108P-ON Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart
335,35 277,15 Excl. BTW
DELL 1108T-ON Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart
320,05 264,50 Excl. BTW
DELL 1148P-ON Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) 1U Zwart
1.058,93 875,15 Excl. BTW
DELL 1148T-ON Managed L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart
637,31 526,70 Excl. BTW
DELL 330-BBFZ remote management adapter

DELL 330-BBFZ remote management adapter

Uit voorraad leverbaar 5
28,18 23,29 Excl. BTW
DELL 3m SFP/SFP

DELL 3m SFP/SFP

Wordt verwacht op 11-06-2019
162,81 134,55 Excl. BTW
DELL 407-10439 netwerk transceiver module

DELL 407-10439 netwerk transceiver module

Wordt verwacht op 11-06-2019
116,20 96,03 Excl. BTW
DELL 407-10934 netwerk transceiver module

DELL 407-10934 netwerk transceiver module

Wordt verwacht op 11-06-2019
202,47 167,33 Excl. BTW
DELL 407-11161 netwerk media converter

DELL 407-11161 netwerk media converter

Wordt verwacht op 11-06-2019
1.046,41 864,80 Excl. BTW
DELL 407-11196 netwerk transceiver module

DELL 407-11196 netwerk transceiver module

Wordt verwacht op 11-06-2019
387,54 320,28 Excl. BTW
DELL 407-BBBI 3m Zwart netwerkkabel

DELL 407-BBBI 3m Zwart netwerkkabel

Wordt verwacht op 11-06-2019
172,55 142,60 Excl. BTW
DELL 407-BBGN netwerk transceiver module

DELL 407-BBGN netwerk transceiver module

Wordt verwacht op 11-06-2019
4.704,66 3.888,15 Excl. BTW
DELL 407-BBOK netwerk transceiver module

DELL 407-BBOK netwerk transceiver module

Wordt verwacht op 11-06-2019
213,60 176,53 Excl. BTW
DELL 407-BBOO netwerk transceiver module

DELL 407-BBOO netwerk transceiver module

Wordt verwacht op 11-06-2019
202,47 167,33 Excl. BTW
DELL 407-BBOP 10000Mbit/s SFP+ 1310nm netwerk transceiver module
582,35 481,28 Excl. BTW
DELL 407-BBOS netwerk transceiver module

DELL 407-BBOS netwerk transceiver module

Wordt verwacht op 11-06-2019
116,20 96,03 Excl. BTW
DELL 407-BBOU netwerk transceiver module

DELL 407-BBOU netwerk transceiver module

Wordt verwacht op 04-06-2019
220,56 182,28 Excl. BTW
DELL 407-BBOZ netwerk media converter

DELL 407-BBOZ netwerk media converter

Wordt verwacht op 11-06-2019
843,60 697,19 Excl. BTW
DELL 409-BBCX 40000Mbit/s QSFP+ netwerk transceiver module
668,62 552,58 Excl. BTW
DELL 409-BBCY 10 Gigabit Ethernet network switch module
475,20 392,73 Excl. BTW
DELL 409-BBCZ netwerk transceiver module

DELL 409-BBCZ netwerk transceiver module

Wordt verwacht op 11-06-2019
284,22 234,89 Excl. BTW
DELL 40GbE QSFP+ SR QSFP+ 40000Mbit/s 850nm

DELL 40GbE QSFP+ SR QSFP+ 40000Mbit/s 850nm

Wordt verwacht op 11-06-2019
843,60 697,19 Excl. BTW
DELL 450-ABKD 200W Roestvrijstaal power supply unit
260,56 215,34 Excl. BTW
Weergave:
Sorteren:
Pagina 1 van 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Filter

Onze winkel

Amersfoort Amsterdamseweg 23
3812 RN Amersfoort

033 - 460 64 20
ict@masco.nl

Openingstijden

Ma t/m Vr 08:30 - 17:30
Zaterdag 10:00 - 16:00
Zondag Gesloten
ICT store-Betaalmethode-Ideal
ICT store-Betaalmethode-Afterpay
ICT store-Betaalmethode-Mastercard
ICT store-Betaalmethode-Visa
Algemene voorwaarden Privacy
Genoemde prijzen zijn zowel inclusief als exclusief BTW

Winkelmandje

Filter

20190525 15:32:02 PC31False0FalseTrue0