Inloggen
Winkelmandje

Cisco

Prijs
tot
Prijs filteren
Categorieën
Beeldschermdiagonaal
Resolutie
Filter
Pagina 1 van 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Weergave:
Sorteren:
Cisco 1000BASE-T SFP netwerk transceiver module Koper 1000 Mbit/s
162,43 134,24 Excl. BTW
Cisco 100BASE-X SFP GLC-FE-100FX netwerk media converter 1310 nm
92,81 76,70 Excl. BTW
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter netwerkkabel Zwart 1 m
42,41 35,05 Excl. BTW
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 3 Meter netwerkkabel Zwart 3 m
32,34 26,73 Excl. BTW
Cisco 10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter netwerkkabel Zwart 5 m
68,56 56,66 Excl. BTW
Cisco 10GBASE-CU, SFP+, 2m netwerkkabel Zwart

Cisco 10GBASE-CU, SFP+, 2m netwerkkabel Zwart

Wordt verwacht op 10-02-2023
44,26 36,58 Excl. BTW
Cisco 1815i 1000 Mbit/s Wit Power over Ethernet (PoE)
445,26 367,98 Excl. BTW
Cisco 1815i 1000 Mbit/s Wit Power over Ethernet (PoE)
464,04 383,50 Excl. BTW
Cisco 2960-CX Managed L2/L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Power over Ethernet (PoE) Wit
1.705,20 1.409,26 Excl. BTW
Cisco 3750X Stack netwerkkabel Zwart 0,3 m

Cisco 3750X Stack netwerkkabel Zwart 0,3 m

Wordt verwacht op 10-02-2023
63,61 52,57 Excl. BTW
Cisco 3850-24S-S Managed L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Zwart, Grijs
18.448,37 15.246,59 Excl. BTW
Cisco 7841 IP telefoon Zwart, Zilver 4 regels LCD
266,15 219,96 Excl. BTW
Cisco 7861 IP telefoon Zwart, Zilver 16 regels LCD
209,20 172,89 Excl. BTW
Cisco 867VAE bedrade router Gigabit Ethernet Zwart
506,87 418,90 Excl. BTW
Cisco 8811 IP telefoon Zwart LCD

Cisco 8811 IP telefoon Zwart LCD

Wordt verwacht op 10-02-2023
198,78 164,28 Excl. BTW
Cisco 8821 IP telefoon Zwart Wifi

Cisco 8821 IP telefoon Zwart Wifi

Wordt verwacht op 10-02-2023
619,33 511,84 Excl. BTW
Cisco 8821 IP telefoon Zwart Wifi

Cisco 8821 IP telefoon Zwart Wifi

Wordt verwacht op 03-02-2023
788,40 651,57 Excl. BTW
Cisco 8832 IP-conferentietelefoon

Cisco 8832 IP-conferentietelefoon

Wordt verwacht op 10-02-2023
620,54 512,84 Excl. BTW
Cisco 8841 IP telefoon Zwart, Zilver

Cisco 8841 IP telefoon Zwart, Zilver

Wordt verwacht op 10-02-2023
279,89 231,31 Excl. BTW
Cisco 8851 IP telefoon Zwart

Cisco 8851 IP telefoon Zwart

Uit voorraad leverbaar 2
331,84 274,25 Excl. BTW
Cisco 892FSP bedrade router Gigabit Ethernet Zwart
1.705,20 1.409,26 Excl. BTW
Cisco 9120 Grijs Power over Ethernet (PoE)

Cisco 9120 Grijs Power over Ethernet (PoE)

Wordt verwacht op 10-02-2023
1.087,00 898,35 Excl. BTW
Cisco ACS-890-RM-19= montagekit

Cisco ACS-890-RM-19= montagekit

Wordt verwacht op 10-02-2023
46,65 38,55 Excl. BTW
Cisco ACS-900-RM-19= rack-toebehoren Montagebeugel
66,60 55,04 Excl. BTW
Weergave:
Sorteren:
Pagina 1 van 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Filter

Onze winkel

Amersfoort Amsterdamseweg 23
3812 RN Amersfoort

033 - 460 64 20
ict@masco.nl

Openingstijden

Ma t/m Vr - 08:30 - 17:30
Zaterdag - 10:00 - 16:00
Zondag - Gesloten


Winkelmandje

Wis filters

Filter

Annuleren
Bevestigen